Marketing i komunikacja

Promować i komunikować osiągnięć projektów można na wiele sposobów. W Absiskey Polska wybieramy najlepsze narzędzia marketingowe tak, aby żaden projekt nie przeszedł bez echa.

 

Marketing projektu zaczynamy od stworzenia identyfikacji wizualnej, następnie tworzymy dla niego piękny dom – stronę internetową. Wykańczamy ją wciągającym wideo. Dla głębszego zaangażowania użytkowników – organizujemy w nim imprezę, wydarzenie, na którym wszyscy chcą być.

 

Grafiki

 

Mamy możliwość kompleksowej obsługi graficznej projektu. Począwszy od zaprojektowania loga i identyfikacji wizualnej, poprzez stworzenie grafik, banerów, rollupów, na szablonach prezentacji PowerPoint skończywszy.

 

Wideo

 

Obraz wart jest tysiące słów. Dlatego nagrywamy wideo tłumaczącego na czym polega projekt, dlaczego jest ważny, przebiegu projektu oraz jego rezultatów.

 

Wideo promocyjne projektu może zawierać animacje, wideo wywiady z ludźmi zaangażowanymi w projekt oraz ujęć z laboratoriów, fabryk czy biur firm i organizacji rozwijających projekt.

 

Jesteśmy w stanie nagrać wideo wywiad z osobami, które nigdy wcześniej nie stały przed kamerą, tak aby proces nagrywania był przyjemny, a efekt końcowy profesjonalny.

 

Wideo jesteśmy w stanie zrealizować po polsku lub po angielsku, dodając również napisy. Realizacja nagrania wideo może odbywać się na terenie całej Europy.

 

 

Trailery

 

Realizujemy także promocyjne trailery czy też zapowiedzi wydarzeń, konferencji czy webinarów.

 

Tworzenie artykułów i krótkich treści na social media

 

Tworzymy postów, grafik i krótkich wideo na social media takie jak Facebook, X (dawniej Twitter), Instagram lub Linkedin.

 

Strony internetowe projektów

 

Na potrzeby projektów tworzymy strony internetowe, tak, aby jak najlepiej przekazać założenia projektu, zaprezentować zaangażowane strony i komunikować postępy.

 

Email marketing

 

Na życzenie klienta, oprócz prowadzenia kampanii informacyjnej w social mediach, tworzymy listę mailową oraz wysyłamy newsletter.

 

Event marketing

 

Od wielu lat z powodzeniem tworzymy imprezy branżowe, warsztaty oraz hackathony, zarówno offline jak i online. Organizowaliśmy wydarzenia takie jak:

  • Hackvision – hackathon
  • Copernicus – hackathon
  • Act In Space – największy europejski hackathon kosmiczny
  • SpaceHUB – seria wydarzeń online i offline, nieprzerwanie od 2018 roku
  • Space 2020 – konferencja branżowa
  • Space Connect – konferencja branżowa